Aleksandra, Wrocław, 23/02/2019

Piękna, zmysłowa, kobieca i pewna siebie Ola i efekty sesji fotograficznej, które sprawiły że Dzień Kobiet był naprawdę wyjątkowym dniem 😊

Piękny makijaż zawdzięczamy utalentowanej Kamili Łukasiewicz
Fotograf – Agata Kuczmaszewska
Przygotowanie i montaż klipu – Elżbieta Kuczmaszewska

Zobaczcie także kulisy powstawania tej sesji, której towarzyszyło mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

Joanna, Wrocław, 8/12/2018

Subtelna, delikatna i zmysłowa kobieta, której fotografie sprawiają, że mój świat na chwilę się zatrzymuje. Z zachwytem patrzę na to, co przynoszą takie sesje jak ta.

I chciałabym móc każdej kobiecie podarować coś tak wyjątkowego. Aby uwiecznić te kilka sekund, kiedy czujesz się przed obiektywem swobodnie i pozostajesz sobą, a patrząc na efekty potrafisz dostrzec to czego czasem nie widzisz na co dzień patrząc w lustro. Czujesz się po prostu piękna.

Piękno jest tym, co już posiadasz, nie potrzebujesz niczego więcej.

Warsztaty ImageFoto.pl, Poznań, 1/12/2018

Praca w studio od podstaw. Warsztaty z Image Foto w Poznaniu.
Modelka: Ewa Woch
Make up & Hair: Renata Mazur

Warsztaty - Portret.Siła Prostoty, Studio Huśtawka, Warszawa, 21/10/2018

Efekty warsztatów Portret.Siła Prostoty, które miały miejsce w Studio Huśtawka w Warszawie.
Warsztaty pod okiem fenomenalnego Arcadiusa Mauritza.

“Często uczestniczę w różnych warsztatach fotograficznych, staram się czerpać z nich jak najwięcej. Przemierzam kilometry, po to by poznać, jak inni patrzą na to co pozornie wygląda tak samo. Uczę się na nowo odkrywać to co już mi znane. Uczę się widzieć, a nie tylko patrzeć. Kocham się rozwijać, bo to sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Nawet na chwilę nie zwalniam tempa, bo lubię jak w moim życiu dużo się dzieje. A w tych zdjęciach się wprost zakochałam.”

Modelka: Idalia Baryła
Model: Jacek Cygan

Zuzanna, Gdynia Orłowo, 22/09/2018

Przyszedł czas, aby podzielić się efektami sesji fotograficznej wykonanej na klifie Gdynia Orłowo, gdzie miałyśmy przyjemność współpracować z Zuzanną.

Te ostatnie chwile lata zaowocowały niesamowitymi kadrami. I choć doskonale pamiętamy, iż temperatura tego dnia drastycznie spadła i tylko na moment pojawiły się promienie słoneczne, udało się uchwycić wiele fantastycznych momentów.
Prezentujemy poniżej efekty sesji wspaniałej modelki, pełnej pozytywnej energii, dziewczęcej subtelności i zmysłowości jednocześnie.

Zapraszamy również do obejrzenia klipu z całej szalonej wyprawy nad morze.

Daria, Zamek Topacz, 25/08/2018

Przedstawiam Wam efekty sesji w malowniczym miejscu jakim jest Zamek Topacz na Bielanach Wrocławskich. 

Daria jest studentką komunikacji wizerunkowej oraz komunikacji korporacyjnej i public relations jednocześnie, którą Instagramowicze uwielbiają za jej zmysł wizualny i wyczucie estetyki. Jest kreatywna i doskonale wie czego chce.

Zobaczcie także krótki klip, gdzie pokazujemy jak powstawały fotografie Darii.

Justyna&Jacek, Mińsk Mazowiecki, 18/08/2018

Sesja Justyny i Jacka to miłosna historia dwojga zakochanych osób. Uwiecznione momenty , kiedy jesteście razem, a cały świat przestaje istnieć

To chwile głębokich spojrzeń w oczy i splecionych rąk. Kiedy patrzę na nie, myślę – niech magia tych pięknych chwil trwa na zawsze.

Miłość jest silniejsza od granic. Kiedy macie siebie, możecie więcej niż wszystko.

Wszystkiego dobrego Kochani!

Ela, Wrocław, 11/08/2018

Sesja kobieca w delikatnym i zmysłowym stylu. Przed obiektywem wyjątkowa kobieta, której sesja było ogromna przyjemnością. To, co powiedziała o swoich fotografiach jest najpiękniejszym wstępem do zdjęć, którymi chce się z Wami podzielić..

“Każda kobieta powinna choć raz w życiu zdecydować się na sesję dzięki której poczuje się piękna i wyjątkowa dla samej siebie. I za każdym razem patrząc na te zdjęcia będą one o tym przypominać, o tych chwilach w życiu, które zatrzymane zostały na tych kilku fotografiach. To znacznie więcej niż ja kilka lat temu, to chwile kiedy czułam się dobrze ze sobą a magicznym spustem migawki ktoś uwiecznił to już na zawsze. Myślę że to jedno z najlepszych prezentów jakie kobieta może sobie sprawić.”