Sesje indywidualne są w pełni dostosowywane są do Twoich potrzeb. Dlatego tak ważna jest dla nas wcześniejsza rozmowa, która umożliwi nam wzajemne poznanie się, sprecyzowanie Twoich oczekiwań, poznanie wizji, a także przygotowanych inspiracji.

Poprzedzająca sesję rozmowa pozwala omówić przebieg sesji oraz styl naszej pracy, dzięki czemu możesz rozwiać wszelkie wątpliwości i doskonale wiesz, czego możesz się spodziewać. 
Kochamy naturalność i to w niej dostrzegamy największe piękno. Zależy nam, aby zdjęcia wyrażały przede wszystkim to kim jesteś, Twoją osobowość, co pozwala nam obrać kierunek sesji oraz klimat, w jakim będzie ona wykonana. Dbamy, aby nasza praca przebiega w przyjemnej atmosferze, bez stresu, jaki często powoduje obecność obiektywu. W pełni rozumiemy Twoje obawy, bo nasze doświadczenie to także wiele własnych sesji fotograficznych.  

Naszą pracę traktujemy jako szansę na spotkanie wspaniałych ludzi. Dlatego do każdej osoby podchodzimy z bardzo indywidualnie, by jak najlepiej poznać Was i pokazać poprzez fotografie to co najpiękniejsze.  

Wkładamy całe serce, aby uchwycić ten idealny moment, który wywołuje zachwyt, a to jest dla nasz największą nagrodą.