Kim jesteśmy?

Prywatnie siostrami, zawodowo świetnym duetem, gdzie wzajemnie się uzupełniamy i motywujemy do zdobywania świata i poszerzania granic tego, co już dla nas znane i odkryte. Każdego dnia wspólnie realizujemy naszą misję, by docierać do kobiet i poprzez fotografie wyrażać piękno, które jest w każdej z nas.

 

 Agata Kuczmaszewska      

Fotograf z pasji. Potrafi dostrzec to, co z łatwością umyka oku. Mówi, że „lubi widzieć to, na co inni tylko patrzą”. W jej obiektywie nawet zwykłe momenty stają się wyjątkowe.  

Ciepła, energiczna, perfekcjonistka. To, co zaczyna zawsze doprowadza do końca. Dba o każdy detal, aby to co ujrzy światło dzienne było najpiękniejszym, co może podarować.  

Prywatnie kocha morze, Kinder Bueno, letnie wieczorne spacery i poranną kawę. Nie lubi stać w miejscu, więc mówi o sobie „że jest jeszcze mnóstwo rzeczy, których chce doświadczyć”.

 

Elżbieta Kuczmaszewska

  

W pełni oddana zagadnieniom kreowania wizerunku w biznesie. Świetnie zorganizowana realistka, twardo stąpająca po ziemi i dbająca o sprawy, które muszą być dopięte na ostatni guzik. 

Mówi, że „trudne rzeczy wydają się prostsze, jeśli są dobrze zorganizowane”, a podstawą jest dobry plan. Niezastąpiona przy organizacji, myśli o najdrobniejszych detalach i nie zna pojęcia „niemożliwe”. 

Prywatnie zagorzała słuchaczka podcastów, miłośniczka kuchni roślinnej, zakochana w planerach.

Mówi o sobie: “działanie przynosi mi ogromną radość, dlatego otaczam się ludźmi, którzy czerpią z życia pełnymi garściami.”

Dlaczego my?

Wierzymy, że prawdziwe piękno drzemie w każdej z nas i pokazujemy to poprzez nasze fotografie.  

Wiemy, że każda z nas kryje w sobie coś wyjątkowego. To kim jesteś, Twoja osobowość, subtelność,  naturalność, zmysłowość – sprawia, że najpiękniejsze jest to, co już posiadasz. Udowadniamy kobietom, że każda z nas może wyglądać atrakcyjnie na zdjęciach.  Nie próbujemy zmieniać rzeczywistości, ale często pokazujemy ją piękniejszą niż potrafimy dostrzec na co dzień. To sprawia, że nasze klientki są pełne zachwytu dla własnych fotografii. 

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko takie których trzeba się nauczyć. 

Lubimy nowe wyzwania i ciągły rozwój. Projekty realizowane przez nas powstają z połączenia pasji, wiedzy jaką posiadamy i kreatywności.  

Żeby stworzyć coś niepowtarzalnego trzeba być uważnym i nie tylko patrzeć, a widzieć więcej.

Piękno bierze się z różnorodności, dlatego tak bardzo lubimy pracę z ludźmi. Dokładamy starań, aby każda sesja fotograficzna była dostosowana do Waszych potrzeb. Do każdego podchodzimy z ogromną indywidualnością, po to aby móc poznać i wyrazić piękno Twojego świata. 

 

Dlatego, to co tworzymy jest niepowtarzalne, w pełni dopracowane i wyjątkowe.

Zobacz efekty zrealizowanych przez nas sesji indywidualnych i wizerunkowych. Jeśli czujesz, że spełnimy Twoje oczekiwania i to właśnie z nami chcesz współpracować nie wahaj się i napisz.