24 powody dla których kobiety decydują się

na profesjonalną sesję fotograficzną

Zapytaliśmy kobiety o powody dla których decydują się na sesje fotograficzną.
Na ich podstawie stworzyłyśmy listę najczęściej wymienianych, poruszających, intrygujących, czasami nieoczywistych, pełnych głębokich emocji, pragnień czy marzeń. Oto one:

1. Aby poczuć się piękną i zmysłową, zachwycająca – aby ktoś wydobył ze mnie to czego nie widać w porannym lusterku, na codzień, pomiędzy obowiązkami, pracą, opieką nad dziećmi. W świecie w którym ciężko czuć się piękną nie nosząc dużej ilości makijażu.

2. Zobaczyć piękniejszą siebie na profesjonalnych fotografiach. Zobaczyć siebie w innym wydaniu. Aby ktoś zatroszczył się o starannie wykonany makijaż, świetną fryzurę. Uchwycił to co we mnie najpiękniejsze. Aby zrozumiał moje oczekiwania i pragnienia, zadbał o wszystkie szczegóły, świetną atmosferę, podpowie jak powinnam zapozować by wyglądać atrakcyjnie, aby nie było widać niedoskonałości. Tak by efekt końcowy był fantastyczny.

3. Aby mieć cudowną pamiątkę, bo czas tak szybko ucieka, a młodość przemija. Aby mieć co wspominać, by zatrzymać czas, by mieć zdjęcia którymi będę cieszyła się przez lata, oglądając je z dziećmi a potem wnukami.

4. Bo dzieci tak szybko rosną i trzeba zatrzymać wspomnienia. Kiedyś pokaże te zdjęcia córce, wnuczce. Miło jest po latach oglądać takie fotografie.

5. Sesje fotograficzne mama z córką – bo te chwile już nie wrócą. Zupełnie niepozowane, gdzie są autentyczne emocje (radość, uśmiech, miłość).

6. Zrobiłam to dla samej siebie. Zdjęcia pomogły mi w budowaniu pewności siebie, by poczuć się silną i piękna kobietą oraz w akceptacji samej siebie.

7. Wyzwalające doświadczenie, pozbawiające kompleksów. Każda sesja podnosi samoocenę.

8. Chciałam zrobić coś niecodziennego, coś szalonego, po prostu świetnie się bawić, spełnić własne marzenia i zrobić w końcu coś dla siebie.

9. Dostałam sesję w prezencie.

10. Zrobiłam sobie prezent w postaci kobiecej sesji na okrągłe urodziny. Świetna pamiątka.

11. Jako eksperyment, bo zwykle uważam że jestem niefotogeniczna, aparat mnie nie lubi i nie wyglądam atrakcyjnie na zdjęciach.

12.By poczuć się kobieco.

13. Żeby zobaczyć jak to jest po drugiej stronie obiektywu.

14. Aby mieć piękne zdjęcia. Przeglądając zdjęcia na social mediach, wprawiające w zachwyt pragnę również mieć takie. Żeby zobaczyć że ja również mogę wyglądać olśniewająco i czuć się piękna wśród pięknych kobiet, zachwycać się własnymi fotografiami.

15. To wspaniała przygoda, lubię być fotografowana.

16. Z ciekawości, aby zobaczyć jak wygląda profesjonalna sesja zdjęciowa.

17. Aby zobaczyć siebie oczami fotografa.

18. Potrzebowałam fajnych zdjęć do biznesu i po prostu byłam ciekawa efektów.

19. Chciałam, aby moja sesji biznesowej była bardziej wesoła i pokazywała szczęśliwa i spełniona kobietę.

20. By mieć profesjonalne zdjęcia biznesowe na swoją stronę www, w social mediach, do pokazania własnych projektów i tego, czym się zajmuje, budowanie wizerunku.

21. Aby zrobić coś odważnego.

22. Bardzo chciałam zrobić kilka zmysłowych zdjęć dla mego męża i sama poczuć się dobrze we własnym ciele. Chciałam być sobą, taka jaką jestem. To było cudowne przeżycie.

23. Z konieczności, bo dzisiejszy świat mówi obrazami – jak Cię widzą, tak Cię piszą.

24. Bo za każdym razem efekty mnie zaskakują, patrząc na zdjęcia “to naprawdę ja?”.

Czy Ty odnalazłas swój powód w jednym z punktów na naszej liście? A może masz inny, o ktory chciałabyś ją wzbogacić?

Podziel się nim w komentarzu pod postem lub liczbą odpowiadającą temu, który jest Ci najbliższy.

A jeśli nie czytałaś jeszcze poprzedniego artykułu to koniecznie zajrzyj tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *